תמונה מלאה של ענת עם גופיית טורקיז

היכרות איתי ועם הדרך שלי

אני אימא לשני ילדים (18, 16) נשואה באושר כבר כ-20 שנה ובעלת סטודיו לעיצוב פנים והלבשת הבית ברמת גן.

מאז ומתמיד אהבתי והתחברתי לאסתטיקה, עיצוב ואומנות.

בתיכון הפרטי שבו למדתי, הייתי מצטיינת שכבה בלימודי אומנות.

שרתתי 25 שנה בצה"ל כקצינה בחיל המודיעין. שם הובלתי תכנון וביצוע של פרויקטים שונים ורכשתי ניסיון רב בניהול וביצוע בהתאם למטרה ומול גורמי עבודה רבים ומגוונים תוך עמידה בזמנים וברמת ביצוע גבוהה.

האחריות, המסירות, הירידה לפרטים והחתירה למימוש המטרה הן תכונות שמלוות אותי גם בתחום תכנון ועיצוב הפנים שאותו בחרתי לדרך חיי בפרק ב לאחר הפרישה מהשירות הצבאי.

עם פרישתי מהשירות לפני כ-6 שנים למדתי באוניברסיטה עיצוב פנים והום סטיילינג וכן מספר תוכנות לתכנון העיצוב. בנוסף, צברתי ניסיון רב בתכנון ובעיצוב חללים מסוגים שונים.

לפני צאתי לדרך עצמאית כמעצבת פנים, למדתי את התחום ביסודיות דרך עבודה כשכירה וכמנהלת סניף גדול של רשת ארצית לייצור רהיטים בהתאמה אישית לכל הבית, התמחיתי באישור תוכניות נגרות לפני הורדה לביצוע ובתכנון ריהוט והעמדה בחללי הבית השונים.

ההתמחות שלי היא בתכנון ועיצוב במגזר הפרטי – בתים חדשים, דירות קבלן כולל הכנת תכניות מפורטות לשינויי דיירים וכמו כן שיפוץ בתים ודירות קיימות למגורים ולהשקעה.

אני מוסיפה ללקוחות שלי ערך חשוב של מימוש מלוא הפוטנציאל והשבחה של הנכס שלהם בין אם הוא למגורים או להשקעה וזאת תוך ניהול תהליך רגוע מקצועי ונעים.

בתחום המקצועי אני מאמינה – שצריך לראות את הלקוחות במרכז בתהליך העיצוב ולכן גם קראתי לסטודיו שלי: 'עיצוב פנים שרואה אותך'. אני תמיד רואה את טובת הלקוחות ומשלבת את המקצועיות שלי ושאר תכונות האופי שלי כולל יצירתיות ואכפתיות כדי שיקבלו את המענה הנכון לצרכים ולחלומות שלהם.

אני אוהבת את האתגר שבפיצוח התוכנית הנכונה לנכס וללקוחות בין אם מדובר בנכס פרטי או מסחרי. האתגר הוא במתן מענה מיטבי לפונקציונליות הנדרשת בצורה עיצובית יפה שמתאימה לחלל וללקוחות.

כל בית או עסק שעיצבתי מקבל את החליפה המתאימה לו והעיצובים שלי מגוונים בצבעים, בטקסטורות, ובחומרים, בדיוק כמו הלקוחות שלי. לכן אני מעצבת גם מודרני, גם כפרי, גם אקלקטי.

חשוב לי שתדעו, אני מקפידה לעבוד עם בעלי מקצוע ואנשים חיוביים ונעימים. אני יודעת מניסיון אישי שכשהסביבה (בבית או בבית העסק) מותאמת לכם ולצרכים שלכם ומשדרת לכם הרגשה טובה ונעימה – אתם תצמחו, תרגישו בהרמוניה ובאהבה ותהיו שמחים.

אני מיישמת את ראייתי באמצעות היכרות והבנת הצרכים, החלומות וסדרי העדיפויות שלכם. אני משקיעה בהיכרות עם הנתונים של הבית או בית העסק שיש ברשותכם, ולאחר תהליך תכנון יסודי שמשוקף לכם ומתואם איתכם אני ניגשת להכנת התוכניות המפורטות ולוח הזמנים. 

רגעים מפגישות עבודה

הסטודיו מציע את השירותים הבאים:

אייקון פגישת ייעוץ

פגישת ייעוץ

פגישת ייעוץ עיצובית בתשלום
לפני רכישת נכס

אייקון עיצוב בסיסי

עיצוב בסיסי

תכנון וסט תוכניות או הום סטיילינג,
בהתאם לצורך שלכם

אייקון עיצוב מורחב

עיצוב מורחב

תכנון וסט תוכניות
+ ליווי חלקי​

אייקון עיצוב פרימיום

עיצוב פרימיום

"הכל כלול"
מעטפת מושלמת

הרצאות אייקון

הרצאות מקצועיות

למעצבות וחובבי עיצוב פנים
והום סטיילינג

מעוניינים בפגישת ייעוץ? מעוניינים בתהליך עיצוב הבית או הנכס?

השאירו לי הודעה בווטסאפ או בטופס ונקבע פגישת היכרות!